warsztatON

WarsztatOn. Włącz kreatywność

to warsztaty zaprojektowane z wyobraźnią!

 

Nasze zajęcia od lat cieszą się popularnością, dlatego postanowiliśmy przenieść je w przestrzeń internetową.

Uwielbiamy kreatywne i nieszablonowe podejście do edukacji, które jest źródłem inspiracji!

Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata i naszych propozycji warsztatowych, które znajdziecie w tym miejscu.

 

 

Nasze trenerki:

Anna Machacz – anna.machacz.eu – architekt edukacji, autorka bajek dla dzieci, pedagog, trener. Od wielu lat zajmuje się organizacją i koordynacją projektów, wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych oraz konferencji dla nauczycieli. Przygotowuje i prowadzi autorskie warsztaty edukacyjne dla dzieci. Uważa, że najpiękniejsze w tej pracy jest bycie blisko dzieci, gdy odkrywają świat i zadają setki pytań. Spacer z nimi po krętych ścieżkach teatru, literatury, sztuki, nauki to niezwykła wyprawa, która pozwala przekraczać granice wyobraźni, czego nam – dorosłym – tak bardzo brakuje! Przeprowadziła setki warsztatów, widziała tysiące dzieciaków i dziś wie, że najlepszym wynagrodzeniem jest ich radość!

Aleksandra Głusek – z wykształcenia polonistka, z zamiłowania i pasji artystka. Maluje, robi kolaże i tworzy artystyczną przestrzeń do nauki i zabawy. Uwielbia prowadzić zajęcia z dziećmi, podczas których nieustająco powtarza, że pomysły, które mogą wydawać się najbardziej szalone, są tak naprawdę najlepsze i mogą mieć niesamowite efekty. Bardzo otwarta, podczas warsztatów bez problemu tarza się po podłodze i odgrywa z dzieciakami różne scenki, ponieważ aktorstwo jest jej kolejną ogromną pasją. Z zaangażowaniem łączy sztuki plastyczne z nauką, aby pokazać, że sztukę można odnaleźć wszędzie.

 

Magdalena Krzysik – fizjoterapeutka, lingwistka, współzałożycielka i aktywny członek stowarzyszenia działającego na rzecz edukacji nieformalnej Stowarzyszenie Sprężyna, a przede wszystkim miłośniczka ruchu. Potrafi wyjaśnić, jak rozciąganie mięśni wpływa na możliwości uczenia się i na poczekaniu zrobić model kręgosłupa z makaronu. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i jest specjalistką od wymyślania zabaw ruchowych i wplatania ich w zajęcia najróżniejszej treści – przeważnie robi fikołki i turla się razem z dziećmi. Współautorka bajki „Podróże pościelotem”.

 

 

 

 

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych Spółka z .o.o.

Cegielniana 18/30, 30-404 Kraków

NIP: 679 312 12 78