Mikołajki dla Ericsson – Wyprawa do Reniferowa /bajka dźwiękonaśladowcza/

Podczas cyklu imprez mikołajkowych dla pracowników firmy Ericsson – i ich rodzin – odwiedziliśmy Warszawę, Kraków oraz Łódź. Przedstawiliśmy bajkę dźwiękonaśladowczą „Wyprawa do Reniferowa” i zorganizowaliśmy świąteczne animacje dla dzieci w każdym wieku.

 

 

 

Przedstawienie było oparte na autorskim scenariuszu, w którym zadaniem wróżki, elfów oraz dzieci uczestniczących w interaktywnej etiudzie była wycieczka do poszczególnych miejsc oraz odzyskanie magicznych dzwoneczków. W związku z tym, że jest to etiuda dźwiękonaśladowcza podczas przenoszenia się w magiczne miejsca najmłodsi wraz z narratorem, świąteczną wróżką i elfami naśladowały poszczególne dźwięki towarzyszące przygodzie np. szumu wiatru, burzy, chodzenia po krach lodowych, skradania się po ciemnym lesie, hukania sowy.

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto podczas animacji najmłodsi wzięli udział w szeregu zabaw sensorycznych oraz tematycznych zabaw ruchowych, sprawdzili jak brzmią grzechotki, dzwonki, kołatki, tamburina.

Dla nieco starszych przygotowaliśmy atrakcje takie, jak: przejście przez tunel świąteczny, wykonanie papierowych pacynek reniferów i harmonijkowych choinek oraz slalom z workiem Mikołaja.

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych Spółka z .o.o.

Cegielniana 18/30, 30-404 Kraków

NIP: 679 312 12 78