BULWAR[T] SZTUKI 2017

W 2017 roku po raz kolejny przeprowadziliśmy cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbywały się w ramach Zalewu Sztuki.

Każdy z trzech miesięcy pełnych eventów miał swój motyw przewodni, swobodnie powiązany z istotnymi dla społeczeństwa i stylu życia dziedzinami. W lipcu przestrzeń Zalewu stanowiła znakomitą inspirację do poruszania tematów ekologicznych – nie tylko w zakresie przyrody, ale i popularnej ostatnio sztuce „eko”. Powracająca moda na retro i vintage stanowiła motyw przewodni lipcowych spotkań z designem, zaś interdyscplinarne myślenie o sztuce i naukach ścisłych, zyskujące na popularności w ostatnich latach, było okazją do połączenia w działaniu kultury i edukacji w sierpniu.

Warsztaty, które zostały przeprowadzane w ramach całego cyklu, odbiegały od tego, jak zazwyczaj wyobrażamy sobie zajęcia dla grupy dzieci. Stanowiły nie tylko spotkanie z nowymi osobami, tematami i metodami działań, ale przede wszystkim były oparte są na autorskich scenariuszach, narracyjnie wprowadzających dzieci w inny wymiar działania.

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych Spółka z .o.o.

Cegielniana 18/30, 30-404 Kraków

NIP: 679 312 12 78